Loterie promocyjne

Sztuką każdej akcji promocyjnej jest jej dopasowanie do grupy docelowej. Jedni czerpią przyjemność z rozwiązywania kreatywnych zadań, inni wolą liczyć na łut szczęścia. Z myślą o miłośnikach szczęśliwych zrządzeń losu tworzymy loterie promocyjne. Otwierają one drzwi dla większej liczby klientów i mobilizują do zakupów. Często to niepowtarzalna okazja, by Twoje produkty trafiły w ręce klienta. Niezwykle proste zasady zabawy – kup produkt, wyślij zgłoszenie, wygraj – oraz atrakcyjne nagrody motywują klientów do zakupów, jak żadne inne narzędzie promocyjne. Czujesz lęk przed skomplikowanymi formalnościami? Nie obawiaj się. Tu również służymy kompleksową pomocą i wieloletnim doświadczeniem.

Wiemy jak zorganizować loterię wychodząc cało z labiryntu formalności, które wiążą się z jej przygotowaniem. Daj nam szansę udowodnić to również Tobie!

Robimy promocje dla najlepszych

POZNAJ
NAS

Jesteśmy agencją reklamową, specjalizującą się w projektowaniu i organizacji działań wspierających sprzedaż produktów. Zapewniamy kompleksową opiekę nad projektem, który tworzymy po przeanalizowaniu Twoich potrzeb i oczekiwań.

Działamy na terenie całego kraju. Nasz przepis na sukces? Doświadczony i kreatywny zespół, który nie boi się wyzwań. Loyal Concept tworzą ludzie, którzy w branży marketingu, promocji i BTL pracują od ponad 25 lat.

Nasze doświadczenie łączymy z nurtem najnowszych trendów, z którymi zawsze jesteśmy na bieżąco.

Portfolio
realizacji

W Loyal Concept działamy sprawnie. Dowodem tego jest nasze portfolio, a w nim dziesiątki projektów zakończonych sukcesem. Mamy za sobą kreatywne promocje i konkursy konsumenckie, efektowne loterie promocyjne oraz programy lojalnościowe, które pokochali konsumenci.

Każda kolejna akcja sprawia, że mamy ochotę na więcej! Doświadczenie i kreatywność naszego zespołu sprawiają, że bezproblemowo i skutecznie przeprowadzamy nawet najbardziej skomplikowane akcje.

Rynek znamy od podszewki, dlatego wszystkie projekty tworzymy w oparciu o najnowsze trendy i praktyki.

Oferta
dla firm

Organizujemy konkursy, loterie, akcje promocyjne oraz programy lojalnościowe:

  • Naszą pasją jest tworzenie atrakcyjnych konkursów konsumenckich. Ty podejmujesz decyzję, my działamy!
  • Wiemy jak zorganizować loterie promocyjne wychodząc cało z labiryntu formalności, które wiążą się z ich przygotowaniem. Daj nam szansę udowodnić to również Tobie!
  • Kompleksowo zajmiemy się realizacją promocji konsumenckich, a Ty będziesz podziwiał ich efekty.
  • Programy lojalnościowe budują relację i pomagają stworzyć bezcenną bazę kontaktów. Pozwól nam je zrealizować, a przekonasz się sam.
Wpisy
na blogu

OSTATNIE WPISY NA BLOGU